BULLI SIGHTSEEING blank

Il-Kahli, San Pawl Il-Bahar, Malta, SPB 01, Malta

Stuknij, aby zadzwonić. 00356 99642915
 Komplet rezerwacji
Rezerwacja Ceny
qrcode

 

Pozwól nam zabrać Cię na wymarzoną wycieczkę z naszym Bulli !!

Samochód jest wyposażony w wysokiej jakości przewodnik audio, a na pokładzie dostępna jest darmowa sieć WIFI. Poznasz kulturę i historię pięknych miast, takich jak Valletta, Birgu, Isla, Cospicua, Mdina i Rabat.

Odkrywaj Maltę jak nigdy dotąd i twórz niezapomniane wspomnienia.

Zarezerwuj już dziś!

 

1) Valletta w 3 godziny z Bulli Sightseeing Malta

Valletta jest obficie bogata w miejsca do zwiedzania, miasto zbudowane przez dżentelmenów dla dżentelmenów. Intrygujące historyczne budynki na każdym rogu, wąskie boczne uliczki które pełne są maleńkich sklepów i kawiarni, kon-katedra św. Jana i muzea. UNESCO dostrzegło wartość miasta i dodało je do Listy Światowego Dziedzictwa. W 2018 roku Valletta jest Europejską Stolicą Kultury. Najlepszym sposobem na jej zwiedzenie, jest wsiąść do naszych samochodów Bulli, zapiąć pasy bezpieczeństwa , zrelaksować się i cieszyć widokiem, podczas gdy przewodnik audio opowie o słynnym na całym świecie mieście. Odkrywaj Maltę jak nigdy dotąd i stwórz niezapomniane wspomnienia.

2) Mdna i Rabat w 3 godziny z Bulli Sightseeing Malta

Mdina leży w centrum wyspy na wzgórzu. Była to pierwsza stolica Malty. Muzeum historii naturalnej, rezydencja biskupa, pałace, muzeum tortur, doskonałe restauracje i piękny widok na wyspę przyciągają wielu turystów. Architektura to mieszanka stylu barokowego i gotyckiego. Wąskie i kręte uliczki, ukryte place pełne słońca, cudowne pałace ukryte w murach obronnych i cisza doskonale sprawiają, że "ciche miasto" spełnia swoją nazwę. Zaraz obok znajduję się  Rabat, gdzie są katakumby św. Pawła i św. Agaty. Zostały one wykorzystane w czasach rzymskich, aby położyć zmarłych na odpoczynek, ponieważ Rzymianie uważali, że niehigieniczne jest grzebanie zmarłych w mieście. Zobaczycie także Domvs Romana, Casa Bernard i Muzeum Wignacourt.

3) Trzy miasta w 3 godziny z Bulli Sightseeing Malta

Senglea, Bormla i Birgu razem tworzą kompleks miejski wypełniony dziedzictwem z czasów Rycerzy św. Jana. Zaczniemy od Birgu znanego również jako Vittoriosa po udanej obronie przed Imperium Osmańskim w 1565 roku. Birgu było stolicą przed wybudowaniem Valletty. Ciche ulice, stare kamienice i barokowe kościoły nadają temu miejscu wyjątkowy charakter. Znajduje się tam muzeum morskie i jedyny dostępny Pałac Inkwizytorów. Bormla (Cospicua) przywraca i rozwija stocznię w marinie,  odwiedzimy Kolegiat Niepokalanego Poczęcia, a także bogatą kolekcję wykwintnej sztuki. Miasto Isla (Senglea) ma piękne widoki na port w kierunku Valletty. 

 

Na pokładzie :

- Wysokiej jakości przewodnik audio w Twoim języku

- 3 godziny zwiedzania

- Darmowe wifi

- Klimatyzacja

Wycieczka
Barbarossa Combi Tour star at approximate 0.04 km
Ceny już od0
Maltańska Festa - Vintage Buses star at approximate 0.04 km
Ceny już od0
Malta by Night - Vintage Buses starstarstar at approximate 0.06 km
Ceny już od25.00€
Poludniowa Malta - Vontage Busses starstarstar at approximate 0.06 km
Ceny już od35.00€
Valletta i 3 Miasta - Vintage Buses starstarstar at approximate 0.06 km
Ceny już od25.00€
White Fountain Boat Party star at approximate 0.06 km
Ceny już od0