BULLI SIGHTSEEING blank

Il-Kahli, San Pawl Il-Bahar, Malta, SPB 01, Malta

Stuknij, aby zadzwonić. 00356 99642915
 Komplet rezerwacji
Rezerwacja Ceny
qrcode

 

Pozwól nam zabrać Cię na wymarzoną wycieczkę z naszym Bulli !!

Samochód jest wyposażony w wysokiej jakości przewodnik audio, a na pokładzie dostępna jest darmowa sieć WIFI. Poznasz kulturę i historię pięknych miast, takich jak Valletta, Birgu, Isla, Cospicua, Mdina i Rabat.

Odkrywaj Maltę jak nigdy dotąd i twórz niezapomniane wspomnienia.

Zarezerwuj już dziś!

 

1) Valletta w 3 godziny z Bulli Sightseeing Malta

Valletta jest obficie bogata w miejsca do zwiedzania, miasto zbudowane przez dżentelmenów dla dżentelmenów. Intrygujące historyczne budynki na każdym rogu, wąskie boczne uliczki które pełne są maleńkich sklepów i kawiarni, kon-katedra św. Jana i muzea. UNESCO dostrzegło wartość miasta i dodało je do Listy Światowego Dziedzictwa. W 2018 roku Valletta jest Europejską Stolicą Kultury. Najlepszym sposobem na jej zwiedzenie, jest wsiąść do naszych samochodów Bulli, zapiąć pasy bezpieczeństwa , zrelaksować się i cieszyć widokiem, podczas gdy przewodnik audio opowie o słynnym na całym świecie mieście. Odkrywaj Maltę jak nigdy dotąd i stwórz niezapomniane wspomnienia.

2) Mdna i Rabat w 3 godziny z Bulli Sightseeing Malta

Mdina leży w centrum wyspy na wzgórzu. Była to pierwsza stolica Malty. Muzeum historii naturalnej, rezydencja biskupa, pałace, muzeum tortur, doskonałe restauracje i piękny widok na wyspę przyciągają wielu turystów. Architektura to mieszanka stylu barokowego i gotyckiego. Wąskie i kręte uliczki, ukryte place pełne słońca, cudowne pałace ukryte w murach obronnych i cisza doskonale sprawiają, że "ciche miasto" spełnia swoją nazwę. Zaraz obok znajduję się  Rabat, gdzie są katakumby św. Pawła i św. Agaty. Zostały one wykorzystane w czasach rzymskich, aby położyć zmarłych na odpoczynek, ponieważ Rzymianie uważali, że niehigieniczne jest grzebanie zmarłych w mieście. Zobaczycie także Domvs Romana, Casa Bernard i Muzeum Wignacourt.

3) Trzy miasta w 3 godziny z Bulli Sightseeing Malta

Senglea, Bormla i Birgu razem tworzą kompleks miejski wypełniony dziedzictwem z czasów Rycerzy św. Jana. Zaczniemy od Birgu znanego również jako Vittoriosa po udanej obronie przed Imperium Osmańskim w 1565 roku. Birgu było stolicą przed wybudowaniem Valletty. Ciche ulice, stare kamienice i barokowe kościoły nadają temu miejscu wyjątkowy charakter. Znajduje się tam muzeum morskie i jedyny dostępny Pałac Inkwizytorów. Bormla (Cospicua) przywraca i rozwija stocznię w marinie,  odwiedzimy Kolegiat Niepokalanego Poczęcia, a także bogatą kolekcję wykwintnej sztuki. Miasto Isla (Senglea) ma piękne widoki na port w kierunku Valletty. 

 

Na pokładzie :

- Wysokiej jakości przewodnik audio w Twoim języku

- 3 godziny zwiedzania

- Darmowe wifi

- Klimatyzacja

Wycieczka

San Pawl il-Bahar

sobota, 18 maj 2019 17 17 Clouds całkowite zachmurzenie
niedziela, 19 maj 2019 17 17 Clouds pochmurno z przejaśnieniami
poniedziałek, 20 maj 2019 18 17 Clouds całkowite zachmurzenie
wtorek, 21 maj 2019 18 17 Clouds pochmurno z przejaśnieniami
środa, 22 maj 2019 19 17 Clouds całkowite zachmurzenie
czwartek, 23 maj 2019 18 17 Clear bezchmurnie
piątek, 24 maj 2019 19 17 Clear bezchmurnie
Barbarossa Combi Tour star at approximate 0.04 km
Ceny już od0
Maltańska Festa - Vintage Buses star at approximate 0.04 km
Ceny już od0
Malta by Night - Vintage Buses starstarstar at approximate 0.06 km
Ceny już od25.00€
Poludniowa Malta - Vontage Busses starstarstar at approximate 0.06 km
Ceny już od35.00€
Valletta i 3 Miasta - Vintage Buses starstarstar at approximate 0.06 km
Ceny już od25.00€
White Fountain Boat Party star at approximate 0.06 km
Ceny już od0