Malta w Kadrze blank

Office 1, Triq I-Alka, San Pawl il-Baħar, Malta, SPB 01, Malta

Stuknij, aby zadzwonić. +356 215 75 279
 Komplet rezerwacji
Zapytanie o rezerwację Ceny
qrcode

 

Malta to gotowy plan filmowy czy to film historyczny, dotyczący wydarzeń bieżących lub też opowieść fantastyczna. Reżyserzy i scenografowie bez trudu mogli znaleźć  na archipelagu  plenery i wnętrza do każdego rodzaju produkcji . Co rocznie na Malcie kręci się kilkanaście filmów i prawie każdy z najbardziej znanych aktorów i wielkich reżyserów był na Malcie -  Spielberg, Altman, Polański, Parker, Scott.  Angelina Jolie i Brad Pitt zrobili tu “By the sea” , Madonna z Guy Ritchie “Swept Away” , Tom Hanks wystąpił w “Captain Phillips” , Sharon Stone “ A Different Loyalty” J.C. van Damme “Black Eagle”  Robin Williams jako “Popeye” i wiele wiele innych. Magia kina ujawni nam część swoich tajemnic - megaprodukcja na małej Malcie ? tak !  

Dołącz do lokalnych aktorów, którzy pracowali przy ponad 100 filmach takich jak Gra o Tron, Gladiator, Troja i wiele innych. Malcolm & Elizabeth Ellul brali udział też przy kręceniu serialu TVM “Kryminalni. Oni wprowadzą cię w nastrój, opowiedzą ci anegdoty i pilnie strzeżone sekrety głównych bohaterów, scen i lokalizacji znanych z seriali i filmów.

Film Tour - Malta w Kadrze, bogata w niesamowite widoki i okazje do zdjęć - tej wycieczki nie powinien przegapić żaden entuzjasta filmowy.

Odbiór  z hotelu o 14:00 i pojedziemy do stolicy Malty, Valletty, do Marsa, Trójmiasta i Fortu Ricasoli. Plenery w tym miastach były użyte w filmach Gladiator, Troja, Assassin’s Creed, Gra o Tron, 13 Godzin, Hrabia Monte Christo, WWZ, The Devil’s Double i wiele innych. Podczas wycieczki będziemy mieli możliwość wejścia do majestatycznego Fortu Ricasoli gdzie wiele scenografii było wybudowanych min. koloseum z Gladiatora. Obiekt jest zwykle niedostępny z uwagi na częste wykorzystywanie do filmowania. Wszyscy odwiedzający muszą podpisać klauzulę wyłączenia odpowiedzialności (organizator nie ponosi winy za ewentualne wypadki)  - obiekt nie jest w pełni bezpieczny.  Podczas objazdu zwykle nie ma przerwy na lunch ale można postój zrobić według życzenia. Wycieczka trwa około 4 godzin - transport luksusowym vanem lub sedanem. Godziny między 14-18 jakkolwiek możemy dostosować program do indywidualnych wymagań. Ilość uczestników to maksymalnie 4 - możliwość organizacji także dla większych grup. Cisza na planie -  Kręcimy !  

 

 

Wyposażenie

Udogodnienia

CASTILLE HOTEL starstarstar at approximate 0.14 km
POA
Valletta star at approximate 0.26 km
Ceny już od 0
WALK TOUR - VALLETTA star at approximate 0.31 km
Ceny już od 0
Kino 5D star at approximate 0.33 km
Ceny już od 0
OSBORNE HOTEL starstarstar at approximate 0.34 km
POA
Malta Pod Gwiazdami star at approximate 0.44 km
Ceny już od 0