Malta w Kadrze blank

Office 1, Triq I-Alka, San Pawl il-Baħar, Malta, SPB 01, Malta

Stuknij, aby zadzwonić. +356 215 75 279
 Komplet rezerwacji
Zapytanie o rezerwację Ceny
qrcode

 

Malta to gotowy plan filmowy czy to film historyczny, dotyczący wydarzeń bieżących lub też opowieść fantastyczna. Reżyserzy i scenografowie bez trudu mogli znaleźć  na archipelagu  plenery i wnętrza do każdego rodzaju produkcji . Co rocznie na Malcie kręci się kilkanaście filmów i prawie każdy z najbardziej znanych aktorów i wielkich reżyserów był na Malcie -  Spielberg, Altman, Polański, Parker, Scott.  Angelina Jolie i Brad Pitt zrobili tu “By the sea” , Madonna z Guy Ritchie “Swept Away” , Tom Hanks wystąpił w “Captain Phillips” , Sharon Stone “ A Different Loyalty” J.C. van Damme “Black Eagle”  Robin Williams jako “Popeye” i wiele wiele innych. Magia kina ujawni nam część swoich tajemnic - megaprodukcja na małej Malcie ? tak !  

Dołącz do lokalnych aktorów, którzy pracowali przy ponad 100 filmach takich jak Gra o Tron, Gladiator, Troja i wiele innych. Malcolm & Elizabeth Ellul brali udział też przy kręceniu serialu TVM “Kryminalni. Oni wprowadzą cię w nastrój, opowiedzą ci anegdoty i pilnie strzeżone sekrety głównych bohaterów, scen i lokalizacji znanych z seriali i filmów.

Film Tour - Malta w Kadrze, bogata w niesamowite widoki i okazje do zdjęć - tej wycieczki nie powinien przegapić żaden entuzjasta filmowy.

Odbiór  z hotelu o 14:00 i pojedziemy do stolicy Malty, Valletty, do Marsa, Trójmiasta i Fortu Ricasoli. Plenery w tym miastach były użyte w filmach Gladiator, Troja, Assassin’s Creed, Gra o Tron, 13 Godzin, Hrabia Monte Christo, WWZ, The Devil’s Double i wiele innych. Podczas wycieczki będziemy mieli możliwość wejścia do majestatycznego Fortu Ricasoli gdzie wiele scenografii było wybudowanych min. koloseum z Gladiatora. Obiekt jest zwykle niedostępny z uwagi na częste wykorzystywanie do filmowania. Wszyscy odwiedzający muszą podpisać klauzulę wyłączenia odpowiedzialności (organizator nie ponosi winy za ewentualne wypadki)  - obiekt nie jest w pełni bezpieczny.  Podczas objazdu zwykle nie ma przerwy na lunch ale można postój zrobić według życzenia. Wycieczka trwa około 4 godzin - transport luksusowym vanem lub sedanem. Godziny między 14-18 jakkolwiek możemy dostosować program do indywidualnych wymagań. Ilość uczestników to maksymalnie 4 - możliwość organizacji także dla większych grup. Cisza na planie -  Kręcimy !  

 

 

Wyposażenie

Udogodnienia

CASTILLE HOTEL starstarstar at approximate 0.14 km
POA
Valletta star at approximate 0.26 km
Ceny już od0
WALK TOUR - VALLETTA star at approximate 0.31 km
Ceny już od0
Kino 5D star at approximate 0.33 km
Ceny już od0
OSBORNE HOTEL starstarstar at approximate 0.34 km
POA
Malta Pod Gwiazdami star at approximate 0.44 km
Ceny już od0