Jeep Safari Gozo blank

Office 1, Triq I-Alka, San Pawl Il-Bahar, Malta, SPB 01, Malta

Stuknij, aby zadzwonić. +356 215 75 279
 Komplet rezerwacji
Zapytanie o rezerwację Ceny
qrcode

 

Gozo Jeep safari jest prawdopodobnie najlepszym sposobem aby zobaczyć wyspę Gozo.

Zjechanie z utwardzonych dróg daje szansę na zobaczenie niezwykłości wyspy z bliska. Serwowany posiłek da posmak lokalnych produktów.  Wycieczka jest z przewodnikiem, który zwróci uwagę na wspaniałości natury i opowie o mijanych miejscach.

Zabierzemy cię zupełnie innymi drogami, niż te, które oferują "zwykłe" wycieczki, byś mógł zobaczyć wszystkie interesujące miejsca na naszej siostrzanej wyspie. Rozpoczniemy nasze safari po przypłynięciu na Gozo, by odkryć magiczną wyspę Kalipso.

Transport z twojego miejsca zakwaterowania odbierze cię o 7:30 i zawiezie cię do Terminala Jeep Safari, a stamtąd udamy się do promu na Gozo. Pojedziemy do wioski Qala, a później do Nadur, następnie na piaszczystą plażę Ramla l-Ħamra (Ramla Bay) i do osobliwej wioski Xagħra. Stamtąd udamy się do Victorii, stolicy Gozo, gdzie zatrzymamy się na czas wolny, pojedziemy do Marsalforn, które jest bardzo popularną turystyczną miejscowością, a następnie do Dwejra by zobaczyć "wewnętrzne morze" i Skałę Generała. Z Dwejra udamy się do wioski rybackiej Xlendi, a kolejno już do promu.

Wrócimy do terminala Safari około 18:00, skąd zostaniesz ponownie odebrany i odwieziony do twojego miejsca zakwaterowania. Jest też planowany postój na kąpiel (przy dobrej pogodzie).

Cena obejmuje:

Wszystkie transfery

Jeepy z kierowcą

Przewodnika safari


Cena NIE zawiera: biletów do muzeów oraz biletów promowych.

 

Opłata za prom to 4,65 euro (w dwie strony) 

 

Udogodnienia

Wyposażenie

Ta'Danjela 6+3 PAX star at approximate 0.00 km
POA
Ta'Rozina 6+3 star at approximate 0.00 km
POA
Ta' Ruman 6 + 3 PAX star at approximate 0.00 km
POA
Ta' Guditta 8 + 4 PAX star at approximate 0.00 km
POA
Ta' Monica 6 + 3 PAX star at approximate 0.00 km
POA
Ta' Ruman 6 + 3 PAX star at approximate 0.00 km
POA