Maltańska Noc Folkowa blank

Mons. M. Azzopardi Str., Siggiewi, Malta, SGW 2050, Malta

Stuknij, aby zadzwonić. 00356 99642915
 Komplet rezerwacji
Zapytanie o rezerwację Ceny
qrcode

 

 Noc Folkowa to możliwość doświadczenia prawdziwego smaku Malty. W programie wieczoru: tańce, hulanki, swawole! Muzeum Kamieniarstwa jest doskonałym miejscem by zanurzyć się w bogactwie kultury śródziemnomorskiej. Życie na południu charakteryzuje się energią, świeżością i otwartością. Dzięki wspaniałej pogodzie można biesiadować pod gołym niebem przez większość roku. Maltańczycy uwielbiają jeść poza domem i mają do wyboru setki restauracji lub jadą na plażę czy do parku. Proponowana przez nas Noc Folkowa jest okazją by spróbować tego co najlepsze w maltańskiej kuchni - świeże produkty, tradycyjne pokarmy a do tego żywiołowa kultura wiejska.  Rustykalne otoczenie Muzeum doskonale współgra z pokazami.

W menu m.in. ‘Hobz biz zejt’ (chrupiący chleb z pastą pomidorową i przyprawy), ‘Bigilla’ (dip z groszku i czosnku), bardzo popularne ‘pastizzi’  ryba w kaparach, kurczak, ‘Marrows’ ( kabaczki faszerowane mięsem) , na deser ‘mqaret’ (daktylowe ciastka)  i lody, do tego lokalne wina czerwona i białe. L-ikla t-tajba ! czyli smacznego.     

Program jest wypełniony lokalnymi tańcami min. Tańcem Rybaka i Farmera, a to wszystko w nagradzanych wnętrzach Muzeum Kamieniarstwa.

Noce są co piątek i okazyjnie w inne dni.  Załóżcie wygodne buty i zapraszamy do zabawy.

Prehistoryczne Świątynie star at approximate 2.46 km
Ceny już od0